Úřad pro řešení sporů, s.r.o.

zahájil svoji činnost založenou převážně na rozhodčím řízení, k níž se později přidávali další služby hlavně podle přání klientů v roce 2009.

Díky tomu se na nás již od počátku začalo obracet velké množství jak fyzických osob, tak i právnických osob. Již v prvním roce působení v rozhodčím řízení jsme projednali více než 100 sporů o celkové hodnotě 143 mil Kč a drtivou většinu z nich jsme vyhráli ve prospěch klientů.

Naši činnost jsme postupně rozšiřovali o mediaci, odkup pohledávek apod. Působení v rozhodčím řízení jsme zdokonalovali tak, abychom Vám dnes mohli nabídnout co možná nejlepší podmínky a Vaše šance na úspěch ve Vašich sporech byly co největší.

Víme co Vás i nás nejvíce trápí, víme, že si nemůžete dovolit zdlouhavé a drahé řízení před soudem, ale ani u nás. Proto jsou ceny našich služeb nepoměrně nižší, než kdyby Vás zastupoval advokát a v neposlední řadě s Vámi vždy po celou dobu sporu individuálně jednáme, protože každý z našich klientů je pro nás důležitý a jak již jsme jednou zmínili, o Vašich starostech a problémech nemusí vědět každý, proto je individuální přístup ke každému z Vás samozřejmý.

Naši práci jsme založili na přátelském

ale zároveň profesionálním přístupu k našim klientům, s důrazem na co nejrychlejší vyřešení jejich sporů. Dále jsme si plně vědomi citlivosti informací, se kterými pracujeme, a proto se na naši diskrétnost můžete plně spolehnout. Naěi práci jsme založili na přátelském ale zároveň profesionálním přístupu k našim klientům, s důrazem na co nejrychlejší vyřešení jejich sporů.
Jsme si plně vědomi citlivosti informací, se kterými pracujeme, a proto se na naši diskrétnost můžete plně spolehnout.

Kancelář Praha

Krátký Lán 138/8, Praha 6 Vokovice, PSČ 160 00

+420734202527

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Firma

Služby

Kontakty